Catechese - Wijk 3
De catechisaties gaan beginnen.
Als iemand aan je vraagt hoe het gaat, moet je misschien wel eens antwoorden: “Ik heb het druk”. Druk met school, druk met huiswerk, druk met vrienden, sport, hobby’s en bijbaantjes. En dan krijg je midden in die drukte ook nog een uitnodiging voor een uur catechisatie op de maandagavond. Misschien juist wel een tijd om weer even op adem te komen. En misschien juist wel een plaats om weer even houvast te vinden in je drukke leven. Dat betekent het woord ‘catechisatie’ dan ook: iets om aan vast te houden.
Ik ben ervan overtuigd dat het Woord van God dat houvast ook in jouw leven biedt. En daarom wil ik je van harte uitnodigen om te leren luisteren naar Zijn stem in jouw leven en om te leren begrijpen wat dat voor jou betekent.
De catechisatie is de plaats waar je samen met leeftijdsgenoten je vragen daarover kunt stellen en waar je de rust en de ruimte hebt om werkelijk even stil te staan bij dingen waar je in alle drukte zomaar aan voorbij zou gaan. Daarom: welkom! Ik zie ernaar uit je te ontmoeten.
ds. J.T. de Koning
Aanmelden voor de catechisatie: Wijk 3 via deze link.
Je kunt je daar opgeven voor de groep die bij jou past. Daar staan de tijden, dagen en locaties waar de catechisatie wordt gegeven
We zien je aanmelding graag tegemoet!
Graag ontvangen we je aanmelding voor 31 augustus.
Mocht de aangegeven tijd niet uitkomen, dan kun je in overleg aansluiten bij een andere wijk.
De catechisaties starten D.V. op maandag 22 september.
Lees ook
De catechisaties worden gehouden in het wijkgebouw de Garve, Lange Voren 86
Maandagavond: | |
12 t/m 14 jaar, in de Garve (met daarna 15 minuten voor ontmoeting) |
18.30 - 19.30 uur |
15 t/m 17 jaar, bij de mentor thuis (tijdstip kan wijzigen) |
19.30 - 20.30 uur |
18 t/m 19 jaar, in de Garve | 19.45 - 20.30 uur |
20 jaar en ouder, bij de mentor thuis (tijdstip kan wijzigen) |
19.30 - 20.30 uur |
Belijdeniscatechese, in de Garve door ds. J.T. de Koning |
20.30 - 21.30 uur |
Vrijdagavond: Centraal catechisatie uur, 16+ voor alle wijken, in Rehoboth Voor wie door de week verhinderd is, zoals (studenten) die op kamers wonen en alleen in het weekend in Barneveld zijn, door Anton Verstoep. |
18.45 - 19.30 uur |