Wijk 1 - Blokouderlingen

Iedere wijk is opgedeeld in blokken. Aan elk blok is een blokouderling toegewezen. Vaak werkt de blokouderling samen met een bezoekbroeder of –zuster. De blokouderling probeert iedere twee jaar een bezoek te brengen aan alle gemeenteleden uit zijn blok. Wil je graag vaker bezoek ontvangen, dan kun je de blokouderling hiervan op de hoogte stellen.

H. (Henk) van Roekel

Blokouderling

0342 - 45 00 25
h.v.roekel@solcon.nl

E. (Elibart) Gerritsen

Ouderling/Technisch Voorzitter

06 20 60 64 84
info@elibart.nl

B. (Bert) Bokkers

Blokouderling

0342 - 45 14 96
bertenteunybokkers@gmail.com

M. (Martijn) Tessers

Blokouderling

06 48 54 63 61
m.tessers@upcmail.nl

B. (Bart) Fris

Blokouderling

06 11 43 23 82
bartfris@outlook.com

L.D. (Leo) de Groot

Blokouderling

0342 - 41 79 86
l.d.degroot@solcon.nl

J. (Jans) Haan

Blokouderling

0342 - 42 15 56
janshaanbvd@gmail.com

H.J. (Erik) van Maanen

Blokouderling

0342 - 41 42 91
maanenvanhj@gmail.com

A.C.W. (Adrie) van Laar

Blokouderling

0342 - 49 03 67
adrievanlaar18@gmail.com

K. (Kunder) Gort

BLokOUDERLING

0342 - 84 22 18
kwgort@gmail.com

D. (Dick) Vink

Blokouderling

0342 - 49 29 46
d.b.vink@hetnet.nl

B. (Barthold) Groenendijk

BLOKOUDERLING

0342 - 43 04 64
barthold.groenendijk@kpnmail.nl

W. (Wiljan) Mulder

BLOKOUDERLING

06 28 73 67 88
wiljanmulder@gmail.com

T. (Theo) van Kruistum

Blokouderling

0342 - 41 82 52
t.kruistumwijk1@gmail.com

C. (Nico) van Goch

Blokouderling

06 24 23 34 93
nicovangoch@gmail.com

K.J. (Klaas Jan) Beens

Blokouderling

0342 - 49 14 97
kjbeens@outlook.com