Diaconiecollecte zondag 26 juli
De diaconiecollecte is bestemd voor plaatselijke ondersteuningen. Mensen in Barneveld die het financieel zwaar hebben worden waar nodig door de diaconie geholpen.
Binnen de Hervormde Gemeente Barneveld is er een groot aanbod van pastorale, financiële en praktische hulp en ondersteuning. Het is belangrijk dat je als gemeentelid het juiste aanspreekpunt kunt vinden als je van deze mogelijkheden gebruik wilt maken. Er zijn in Barneveld ook mensen die het financieel zwaar hebben. De oorzaak van de financiële problemen kan heel divers zijn.
Van een ondersteuning hebben we een bericht gehad: “Geeft u aub onze dank door aan iedereen die bij de ondersteuning betrokken was. Namens mijn moeder en de hele familie”.
De diaconie probeert mensen die moeite hebben om rond te komen te ondersteunen. Vrijwilligers van de thuisadministratie kunnen helpen om het uitgavenpatroon op orde te krijgen. Daarnaast verstrekt de diaconie, waar nodig, gelden voor eerste levensbehoeften. Ook worden betalingsachterstanden weggewerkt, zodat mensen met een frisse start kunnen beginnen. Uiteraard wordt eerst goed bekeken of een financiële bijdrage gerechtvaardigd is. Uw bijdrage is dan ook van harte welkom.