Huwelijkskring "Klaar voor de start"

Onze gemeente kent een kring voor stellen die willen gaan trouwen. Het is belangrijk om je daarop goed voor te bereiden. Dat kan, samen met andere stellen die ook hopen te gaan trouwen. Hedi Drost en Henk van Grootheest hopen weer leiding te geven aan deze avonden. We gaan er vanuit dat ieder stel dat in onze kerk trouwt deze cursus volgt. Deze kring wordt één keer in het voorjaar en één keer in het najaar gehouden.

Bruidspaar

Vaak schrijven stellen zich pas in wanneer ze hun huwelijksdatum gepland hebben, maar ook voor wie nog niet zover zijn staat de aanmelding open. Na de vakantie gaat de volgende serie van vijf (dinsdag)avonden van start in gebouw Rehoboth: 17 september, 1, 15 en 29 oktober en 12 november. Aanvang 19.30 uur. Opgeven kan bij Henk van Grootheest, tel.: 06-1414 8392, email: huwelijkskring@eutychus.nl.