Ds. Bloemendal neemt beroep naar Barneveld aan

Op zaterdag 12 december kwam het verheugende bericht vanuit Ederveen dat ds. Bloemendal het beroep vanuit onze wijkgemeente heeft aangenomen. 
We zijn dankbaar en verwonderd dat God ons in ds. Bloemendal een nieuwe herder en leraar geeft om de vacante plaats te vervullen die is ontstaan door het vertrek van ds. Blom naar Rijssen. We danken God voor dit mooie bericht en hopen dat ds. Bloemendal tot zegen voor onze gemeente zal zijn. 

Ds. Bloemendal neemt beroep naar Barneveld aan

Laten we ds. Bloemendal en zijn vrouw opdragen in ons gebed en daarbij ook de hervormde gemeente van Ederveen betrekken, die haar predikant moet loslaten en op zoek moet gaan naar een nieuwe herder en leraar.
Wanneer ds. Bloemendal precies naar Barneveld overkomt is op dit moment nog niet duidelijk. We hopen u hierover in een volgende kerkbode te kunnen informeren.
Het adres van ds. Bloemendal is nu nog: Hoofdweg 83, 6744 WH Ederveen.
 

 
Volgende artikel
17 december 2020